Dopravná 7 955 01 Topoľčany
Tel./Fax: +421 38 532 87 57

O nás

Vznik firmy

V roku 1993 po rozdelení ČSFR v Slovenskej republike nebol výrobca profilov a preto sa skupina ľudí rozhodla založiť firmu s výrobným programom – výroba malorozmerových profilov, trubiek a hadíc.

Nákupom technologických zariadení potrebných pre tento druh výroby, ktoré sa postupne uvádzali do funkčného stavu sa začalo so skúšobnou výrobou profilov pre nábytkársky priemysel. Po skúšobnej dobe, ktorá trvala asi štyri mesiace došlo dňa 28.5.1993 k registrácii firmy Profiplast spol. s r.o. Topoľčany formou spoločenskej zmluvy.

Na začiatku mala firma 6 výrobných pracovníkov a začala s produkciou výrobkov v podobe nábytkárskych profilov pre odberateľov v SR. Postupne sa prechádzalo na ďalšie výrobné programy a to výroba profilov pre stavebný priemysel, elektrotechnický priemysel, poľnohospodárstvo, výstavníctvo, reklamy a iné priemyselné odvetvia. Úmerne so zvyšovaním výroby sa rozširoval strojový park o niektoré stroje po repasácii a tiež úplne nové zariadenia, stav pracovníkov sa postupne zvyšoval až na dnešných 35 zamestnancov.